SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 , MANGALEM 21, ALI DEM TIRANË

 • 88.600€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 88.600€

Details

 • Price: 88.600€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697032247

Description

SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 , MANGALEM 21, ALI DEM TIRANË

 

Çmimi i shitjes: 88.600 euro

Çmimi I qirasë : 400 euro/muaj

Sipërfaqja: 82 m²

Vendndodhja: Ali Dem

 

Apartamenti ndodhet në katin e 0 të banimit , është I organizuar në 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe ambienti I ndenjes+ gatimit.Apartamenti ka nje arredim bashkohorë , është I pajisur me grila. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e aksesueshme me qendrën e Tiranës

 

Tipologjia 2+1

2 Dhoma Gjumi

1 Ambient ndenje+ Ambient gatimi

1 Tualet

Vendndodhja : Ali Dem , Mangalem

 

Për më shumë detaje kontaktoni :

0697032247

 

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta