SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË SKELË, VLORË.

  • 105.000€
,

Details

  • Price: 105.000€
  • Size: 42 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË SKELË, VLORË.

Dyqani është i përshtatshëm për modele të ndryshme biznesi.

Ka një ndarje të brendshme të katit e cila i jep një sipërfaqe të shfrytëzueshme ekstra prej rreth 25 m2.

Sipërfaqja 42 m2.

Prona disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.

Kati 0.

Çmimi për shitje 105.000 Euro/total.

Çmimi për qira 350 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare