SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE RR. RESHIT COLLAKU

  • 130.000€
,

Details

  • Price: 130.000€
  • Size: 32 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE RR. RESHIT COLLAKU

Prona ka një sipërfaqe prej 32 m2 me organizim 1 ambient dhe 1 tualet.
Jep mundësi për tu shfrytëzuar për shumellojshmëri biznesesh. Ndodhet pas Gjykates se Larte, , 70 m nga Tregu Cam.

Eshtë investuar në rifinitura cilsësore dhe ka një fasadë me orientim jug-perëndim me dalje direkte në rrugë dhe lehtësisht të perceptueshme në distancë.

Cmimi 130.000 Euro/Total ose 50.000 Lekë në Muaj

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë kontaktoni +355686032320

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita