SHITET OSE JEPET ME QERA VILA 4-KATESHE

 • 2.500€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Vilat Amerikane
qera

SHITET OSE JEPET ME QERA VILA 4-KATESHE

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Vilat Amerikane
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 460 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692070788

Features

Description

Shitet ose jepet me qera vila 4-kateshe ngjitur me vilat Amerikane.

Vila ka siperfaqe totale trualli 246m2 dhe ndertim 460m2

ku kati i 1 ka siperfaqe 124m2 dhe 3 katet e tjera 138m2.

Eshte e pershtatshme per banim ose per ambinet biznesi.

Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar pasi te ofron qetesi dhe te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin  +355692070788

 • Address Vilat Amerikane
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate