SHITET OSE JEPET ME QERA PANTHOUSE LUKSOZ 413m2 TEK STADIUMI I RI

 • 920.000€
, Stadiumi i ri
shitje

SHITET OSE JEPET ME QERA PANTHOUSE LUKSOZ 413m2 TEK STADIUMI I RI

, Stadiumi i ri
 • 920.000€

Details

 • Price: 920.000€
 • Size: 413 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet ose jepet me qera Penthouse 4+4+4 tek Stadiumi Qemal Stafa.
Penthouse ka nje siperfaqe prej 413m2 dhe eshte i gjithe kati i 11-te i nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet ne 4 dhoma gjumi, 4 dhoma ndenjeje , 1 kushine gjigande, 1 ambjent ngrenie, 4 tualete , 1 biblotek , lavanteri dhe 5 ballkone ku njeri prej tyre eshte 18m i gjate. Penthouse jepet i mobiluar ne menyre luksoze.
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar dhe shume te kerkuar te Tiranes ku te ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme.
Penthouse disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi per qera eshte 2500 Euro kurse cmimi per shitje eshte 920000 Euro.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Stadiumi i ri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate