Shitet ose jepet me qera hotel, Hudënisht, Pogradec

, Udenisht, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7305, Albania
shitje
, Udenisht, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7305, Albania

Details

  • Size: 1200 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697020272

Description

Shitet ose jepet me qera hotel, Pogradec, 100 m larg liqenit. Hoteli ka sipërfaqe totale trualli 1200 m2, i përbërë nga 3 kate. Kati i parë është Bar- restorant me një kapacitet prej 120 karrigesh, i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme. Në katin e dytë janë dhomat e hotelit ku në total ka 14 dhoma hoteli me kapacitet për 50 persona. Hoteli ka sistem ngrohje me kaldajë, e cila mund të përdoret me dru ose me gaz, ka dy oxhakë. Pjesë e hotelit është dhe plazhi i tij privat me bar dhe ndenjëse plazhi. Ka gjithashtu parking privat. Mundësi e mirë investimi për zhvillimin e aktiviteteve në fushën turistike për vetë vendndodhjen e hotelit shumë pranë liqenit.

  • Address Udenisht, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7305, Albania
  • City Pogradec

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce