SHITET OSE JEPET ME QERA APARTAMENTI 3+1+2 TEK SHALLVARET

 • 700€
9 Qender, Shallvaret, Tirane
qera

SHITET OSE JEPET ME QERA APARTAMENTI 3+1+2 TEK SHALLVARET

9 Qender, Shallvaret, Tirane
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Shitet ose Jepet me Qera apartamenti 3+1+2+2 ballkone.

Apartamenti ka siperfaqe totale 160m2 dhe ndodhet ne katin 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje te lire nga Tirana.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim bashkekohor, i shtruar me parket i ri i pabanuar me pare dhe me punime shume cilesore.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin +355692033500

 • Address Shallvaret, Tirane
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate