SHITET OSE JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1 TEK Rr. ”ELBASANIT”

 • 1.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit
qera

SHITET OSE JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1 TEK Rr. ”ELBASANIT”

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 84 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692070788

Description

Shitet ose Jepet me Qera apartamenti 1+1 te Park Gate Rr. ”Elbasanit”.

Apartamenti eshte 84m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te pallatit me ashensor.

Eshte i organizuar me dhome ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi + garderob, 1 tualet, 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje me pamje nga liqeni.

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ka sistem chiller. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692070788.

 • Address Rruga e Elbasanit
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate