SHITET OSE JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE DURRESIT

 • 215.000€
, Rruga Egnatia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Rruga Egnatia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 215.000€

Details

 • Price: 215.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi, shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi ne qender te Durresit.
Ambienti ka nje siperfaqe totale 106 m2 dhe organizohet ne nje dhom te madhe dhe dy te vogla qe mund ti heqesh pasi jan prej gipsi dhe dy banjo te ndara dhe me dush.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte ne nje nga zonat me te frekuentuara te Durresit ne qender gje qe i jep mundesi te ndryshme biznesi.
CMIMI PER QIRAN ESHTE 600€ NE MUAJ.
Disponon dokumentacjon te rregullt.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.

+355692121277

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau