SHITET OKAZION SHTEPI 1+1 NE BLLOK

 • 170.000€
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET OKAZION SHTEPI 1+1 NE BLLOK

5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 40 83 999

Description

Shitet okazion shtëpi 1+1 në Bllok.

Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati në zemër të bllokut, të mirë administruar dhe mirëmbajtur.

Organizimi i pronës është : sallon i madh, kuzhinë, dhomë gjumi e madhe, tualet, dhomë për magazinim dhe një ballkon i bollshëm, e gjitha në një siperfaqe prej 90m².

Apartamenti është në shitje për vlerën totale të 170.000 Euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 40 83 999.

 • Address Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate