Shitet Okazion Apartament Luks 2+1+2 ne Yzberisht

 • 69.000€
Yzberisht
shitje

Shitet Okazion Apartament Luks 2+1+2 ne Yzberisht

Yzberisht
 • 69.000€

Details

 • Property ID: 12353
 • Price: 69.000€
 • Property Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Okazion Apartament Luks 2+1+2 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor qe ben ndarjen e dhomave . Planimetria eshte perfekte , totalisht i mobiluar me nje mobilim bashkekohor. Apartamenti eshte i shtruar me parket shume cilesor , me dopio vetrate xhamat dhe orientim jug-perendim .
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Yzberisht
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate