Shiten ( Okazion) ,Ambient/te ”Selvia” Tiranë.

 • 368.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Gjon Buzuku, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Gjon Buzuku, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 368.000€

Details

 • Price: 368.000€
 • Size: 230 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0685087006

Description

Ambientet ndodhen tek rruga “Gjon Buzuku” në pallat të ri, 2022. Zona në të cilën ndodhen është shumë e favorshme, me shumë lëvizje. Facilitetet e saj, i bëjnë ambientet të jenë në kushte optimale për aktivitet biznesi.Pranë ambienteve ka shumë biznese të tjera, kjo e bënë një zonë me shumë zhvillim. Rreth tyre ka hapsirë të bollshme dhe me gjelbërim,

Organizimi:

-Sip. 230 m2
-Lartësia 5.20 m (mundësi për dupleks)
-Kati 0
-Mundësi parkimi
-Mundësi ndarje
-Cmimi 1600 m2
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

https://illyrianhome.al/property/shitet-okazion-ambient-te-selvia-tirane/

 • Address Rruga Gjon Buzuku, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome