Shitet Objekti 5 katesh ne Golem

  • 400€
, Golem Kavaje

Details

  • Price: 400€
  • Size: 1500 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0695509143

Description

Shitet Objekti 5 katesh  ne Golem

Objekti perbehet nga:

8 Apartamente 1+1
24 Garsoniere

Siperfaqja totale e objektit 1500 m2
Siperfaqe toke dhe lulishte 800 m2

Ndodhet rreth 800 m larg detit

Cmimi: 400 euro m2

Adresa: Golem Kavaje

Kontaktoni ne :
0695509143
  • Address Golem Kavaje
  • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika