Shitet, Objekti 2 Kate Lokal+ Banesë, Librazhd. 250,000 € ID: OPP+17284

 • 250.000€
, Librazhd, Bashkia Librazhd, Elbasan County, Central Albania, 3401, Albania
shitje
, Librazhd, Bashkia Librazhd, Elbasan County, Central Albania, 3401, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 500 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692985009

Description

Shitet, objekti, në aksin nacional Librazhd-Prrenjas.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e ndërtimit: 400 m2
• Sipërfaqja totale: 500 m2
• Truall: 500 m2 (në pjesën e pasme të ndërtesës).
• Orientim Lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
•Strukturë 3 katëshe
Organizimi:
Kati 1: Lokal 4m lartësi, sipërfaqe 400m2, ballkon 40 m2, 2 tualete.
Kati 2: Lokal 3m lartësi, sipërfaqe 400m2, ballkon 40 m2, 2 tualete.
Kati 3: Banesë 3m lartësi, sipërfaqe 160m2.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• E mbuluar me tjegulla greke.
• Ndërtim i ri
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
•Mundësi parkimi në pjesën e përparme të ndërtesës.
• E pozicionuar në një zone strategjike.
•Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Librazhd, Bashkia Librazhd, Elbasan County, Central Albania, 3401, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +