SHITET OBJEKT +TRUALL NË SAUK TË VJETËR , TIRANË

 • 120.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 200 m²
 • Type: truall
 • Status: shitje

Description

SHITET OBJEKT +TRUALL NË SAUK TË VJETËR , TIRANË

 

 

🏷️Çmimi: 120.000euro

 

📐Sipërfaqja: 200 m ²

 

📍Vendndodhja: Sauk i vjetër

 

📍Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytëzim industrial, banesë private etj

 

Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

 

✅Detaje të tjera:

 • Tokë e rrafshët
 • Mundësi për ndërtim

 

📱Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

📲0688000969

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta