Shitet, Objekt, Porcelan, Tiranë. 170,000 € ID: OPP+27183

 • 170.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 355699373015

Features

Description

Objekti ndodhet në Porcelan, pranë shkollës ”Gjon Buzuku”.
Informacion mbi pronën:
• 2 Kate ndërtimi
• Sipërfaqe dyqani kati 0 : 43.1m2
• Sipërfaqe apartamenti kati 1: 102.6 m2
• Sipërfaqe verande:13.7m2.
Kati 0 dyqan i dhënë aktualisht me qera.
Kati 1 organizohet në: ambient ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet(me dritare), verandë.
Orientimi-jug-lindje-perëndim.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +