SHITET OBJEKT KOMERÇIAL BIZNESI 2 KATESHE NE LAPRAK 660m2.

 • 900.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprak Tirane
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprak Tirane
 • 900.000€

Details

 • Price: 900.000€
 • Size: 660 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355684044520

Features

Description

SHITET OBJEKT BIZNESI 2 kateshe ne Laprak me nje siperfaqe 472 m2 Truall dhe 660 m2 Ndertim.
Objekti ështe ne nje zone shum te mire me facilitete urbane, i ndriçuar dhe me rrugë hyrje dhe dalje nga të gjitha anët. Kati pare me nje siperfaqe rreth 330 m2 eshte open spes e gjitha, kati dytë ka 5 zyra sherbini e pjesa tjeter open spes. Ka mundesin per një katë shtes. Objekti mund të përdoret për çdo lloj bisnesi… Për azil, spital, shtëpi botuese,si objekt prodhimi, mgazin postare, shkollë private etj.
SHITET VETEM PER 900.000 € (pak i disktueshem).

 • Address Laprak Tirane
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare