SHITET: Objekt biznesi_ 4 KT HOTEL: Bar/ Restorant / Kombinat

6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET: Objekt biznesi_ 4 KT HOTEL: Bar/ Restorant / Kombinat

6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 1900 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 067 2062729

Description

SHITET: Objekt biznesi_ 4 KT HOTEL: Bar/ Restorant- /Zona : “Kombinat”

▪︎Objekti përbëhet prej 4 kt, me një sipërfaqe trualli prej 1700m², ndërsa ndërtimi 1900 m², + -1 Kt nëntokë parkim, oborr i madh me mundësi parkimi deri në 60 automjete.
▪︎Kati I-rë funksionon si bar/kafe restorant/recepsion, lavanteri, tualete etj.
▪︎Çdo kat përbëhet nga 9 dhoma, dhe në total prej 27 dhoma + 4 suita.
▪︎Gjelbërim, infrastrukturë të rregullt , ndërtim i vitit 2014, shkallë emergjence, gjenerator etj.
▪︎Hoteli ka klientele të rregullt prej vitesh, me një xhiro të konsiderueshme vjetore.
▪︎Prona disponon çertifikatë pronësie.
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni në:
—————————————-
▪︎Cel: 067 2062729
#realestateinteriordesign
imobiliareprime.com

  • Address Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane
  • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
  • Prime Agency Imobiliare