SHITET: GODINE BIZNESI 3 KT Autostradë “Tiranë- Mamurras”

  • 1.100.000€
,
shitje

SHITET: GODINE BIZNESI 3 KT Autostradë “Tiranë- Mamurras”

,
  • 1.100.000€

Details

  • Price: 1.100.000€
  • Size: 2600 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: OBJEKT BIZNESI 3 KT: Autostrada “Tiranë – Mamurras”
——————————☆☆☆☆☆
▪︎️Objekti ndodhet në plan të parë të autostradës Tiranë – Mamurras, një zonë industriale e përfshirë me biznese të ndryshme .
▪︎Sip trualli prej 5000 m2, & sipërfaqe ndërtimi 2600m2, përbëhet nga 3 Kt + bodrum
▪︎ I përshtatshëm për showroom/ekspozitë, fasoneri, mobileri, laborator si dhe objekte të tjera biznesi.
▪︎Oborr i shfrytëzueshëm, mundësi parkimi edhe për kamiona të tonazhit të lartë. Rrethim total i objektit me mur dhe kangjella sëbashku.
▪︎Vendndodhja e objektit ka akses shumë të mirë me hyrje/dalje nga autostrada & siguri maksimale me kamera.
▪︎Me çertifikatë pronësie/ i rivlerësuar.
▪︎Cmim shitje; 1.100.000 €
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni në:
▪︎info@imobilareprime.com
▪︎ Cel: 0672062729
▪︎www.imobiliareprime.com

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
  • Imobiliare Prime Agency