SHITET NJËSI TREGTARE SELVIJA, TIRANË

  • 245.000€
,

Details

  • Price: 245.000€
  • Size: 115 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET NJËSI TREGTARE SELVIJA, TIRANË

Shitet njësi tregtare , në zonën e Selvisë, Tiranë

Ambienti ka sipërfaqe totale 115.86 m2
Sipërfaqe Neto 107.5m2

Godina është e ndërtuar sipas standarteve më të mira dhe bashkëkohore, me fasadë xhami

Ambienti ndodhet në rrugë kryesore, ideale për biznesin tuaj si edhe për ambjente zyre

Çmimi 245,000 €

Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: 0686032320

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita