SHITET NJESI TEK RRUGA MINE PEZA

 • 40.000€
Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET NJESI TEK RRUGA MINE PEZA

Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 40.000€

Details

 • Property ID: 39794
 • Price: 40.000€
 • Property Size: 32 m²
 • Bathroom: 1
 • Property Type: ambjent biznesi
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET NJESI TEK RRUGA MINE PEZA

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes shitet njesi e pershtashme per biznes. Ndodhet buze rruges kryesore,cka te jep mundesine dhe favorin per zhvillimin e biznesit . Ka nje siperfaqe prej 32 m2 . Ka nje fasad xhami prej 15 m pra nje ambient mjaft i kendeshem . Eshte e pershatshme per zyre , klinik dentare etj .Eshte ne proces hipotekimi .
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per zhvillimin e biznesit .
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/shitetet-njesi-tek-rruga-mine-peza/

 • Address Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate