Shitet NJesi Sherbimi ne Kompleksin Mangalem21!

 • 48.000€
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet NJesi Sherbimi ne Kompleksin Mangalem21!

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 48.000€

Details

 • Property ID: 20967
 • Price: 48.000€
 • Property Size: 41 m²
 • Bathroom: 1
 • Property Type: ambjent biznesi
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Njësi shërbimi, me sipërfaqe 41.3 m, shumë e përshtatshme për të zhvilluar cdo lloj aktiviteti. Tualeti është i pozicionuar në fund të tij, dhe pranë tij është pozicionuar e vetmja kolonë shkarkimi, duke e lënë të lirë hapësirën tjetër të dyqanit.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al