SHITET NJËSI SHËRBIMI 2 FUNKSIONALE NË LUNGOMARE,VLORË.

 • 125.000€
, Cameria

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 935 6083

Description

SHITET NJËSI SHËRBIMI 2 FUNKSIONALE NË LUNGOMARE, VLORË.

Ndodhet në një nga zonat më të aksesueshme, të qytetit.

✅ Sipërfaqe njësie 73 m2
✅ Orientimi Jug
✅ Njësia e shërbimit mund të përdoret për kryerjen e aktivitetve të ndryshme të biznesit ose si dhoma për tu përdorur per me qira.
Aktualisht përdoret me funksion hoteri – turizimi. Ajo është e mobiluar dhe organizuar në mënyrë të tillë që të përdoret me qira nga turistët duke fituar me shumë të ardhura.
Organizimi :
Kati i pare:
Kuzhine +dhome gjumi cifti+ tualet me pajisjet sanitare të kohërave të fundit në treg.
Kati i dyte:
Ngjitje me shkalle druri.
Dhomë gjumi për fëmijër e pajisur dy krevata tek për fëmijët.
✅ Njesia e shërbimit dyfunksionale është e pajisur me Çertifikatë Pronësie dhe dokumentacion të rregullt ligjor.
✅ Çmimi 125.000 Euro/Total i negociueshem.

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355 69 935 6083

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare