SHITET NJËSI BIZNESI NË TRANSBALLKANIKE,VLORË

 • 220.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 181 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 06970000918

Description

SHITET NJËSI BIZNESI NË TRANSBALLKANIKE,VLORË

Çmimi : 220.000 Euro/Total

Sipërfaqe: 181.5 m ²

Vendodhja: Transballkanike,Vlorë

Ambienti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, i cili ndodhet në rrugë kryesore dhe është lehtësisht i aksesueshëm.

Prona ka një sipërfaqe të bollshme ,e cila është e organizuar në 4 ambiente, e përshtatur për aktivitet biznesi .

Vendndodhja e tij është një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar aktivitetin por dhe avantazh për klientel të gjerë për biznese.

ℹ️Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 69 700 0918
📧
🌐 www.desrealestate.al . ————————————-

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare