SHITET NE YZBERISHT…. APARTAMENT 3+1…!!

 • 98.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 108 m2 ne katin e 6…!!

Apartamenti ndodhet ne Yzberisht ne nje , te pallati i eco market, ne nje pallat te ri me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire , gjithe diten me diell, pjeserisht i mobiluar , ne nje zone te mire dhe te qete per banim, nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones.

SHITET PER NJE CMIM 98,000 EURO M2 I PADISKUTUESHEM …!!

Vetem per klientet qe njohin zonen..!!

Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!

www.pronareger.com

Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

REAL ESTATE REGER

 • Address Yzberisht
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger