Shitet ne Fresk Apartament 2+1, i mobiluar

 • 59.000€
Ne Fresk
shitje

Shitet ne Fresk Apartament 2+1, i mobiluar

Ne Fresk
 • 59.000€

Details

 • Property ID: 15991
 • Price: 59.000€
 • Property Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Shitet Apartament 2+1 ne Fresk i mobiluar.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe ndodhet te rruga e thesarit.
Organizohet ne 1 sallon te madh,1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…21-i-mobiluar/

 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate