SHITET NDËRTESË + TRUALL TE KALAJA, VLORË.

 • 80.000€
, Kalaja
shitje

SHITET NDËRTESË + TRUALL TE KALAJA, VLORË.

, Kalaja
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 450 m²
 • Rooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697066662

Description

SHITET NDËRTESË + TRUALL TE KALAJA, VLORË.
Shitet ndërtesë + truall te kalaja me sipërfaqe 450 m2 dhe pamje nga deti.
Prona organizohet në 2 dhoma bodrum dhe pishinë.
Çmimi 80.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066662.

 • Address Kalaja
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate