SHITET NDËRTESË + TRUALL TE “GJIRI I MIDHJEVE”, SARANDË.

 • 130.000€
, Gjiri i Midhjeve
shitje

SHITET NDËRTESË + TRUALL TE “GJIRI I MIDHJEVE”, SARANDË.

, Gjiri i Midhjeve
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 292 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694083999

Features

Description

SHITET NDËRTESË + TRUALL TE “GJIRI I MIDHJEVE”, SARANDË.

Prona është e përbërë nga një sipërfaqe trualli prej 292 m2, dhe një ndërtesë në të me sipërfaqe prej 92 m2.
Ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar nga turistët dhe jo vetëm, me një pamje shumë panoramike.
Ndërtesa shërben për banim, dhe ka mundësinë e ndërtimit të 3 kateve te tjera mbi të.
Prona shitet për 130.000 Euro/total.

Për më shumë informacion, ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999.

 • Address Gjiri i Midhjeve
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate