SHITET NDËRTESË + TRUALL NË RADHIMË, VLORË.

  • 120.000€
, Radhimë
shitje

SHITET NDËRTESË + TRUALL NË RADHIMË, VLORË.

, Radhimë
  • 120.000€

Details

  • Price: 120.000€
  • Size: 500 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET NDËRTESË + TRUALL NË RADHIMË, VLORË.
Prona ka 500 m2 truall dhe një ndërtesë me sipërfaqe 108 m2, e cila gjithashtu ka dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi i pronës është 120.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

  • Address Radhimë
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate