SHITET NDËRTESË + TRUALL NË RADHIMË, VLORË.

  • 120.000€
,

Details

  • Price: 120.000€
  • Type: shtepi, truall
  • Status: shitje

Description

SHITET NDËRTESË + TRUALL NË RADHIMË, VLORË.
Prona ka 500 m2 truall dhe një ndërtesë me sipërfaqe 108 m2, e cila gjithashtu ka dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi i pronës është 120.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare