SHITET NDËRTESË + TRUALL NË QEPARO, HIMARË

  • 150.000€
, Qeparo, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Qeparo, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 250 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 304 1461

Description

SHITET NDËRTESË + TRUALL NË QEPARO, HIMARË

Sipërfaqja totale e truallit është 250 m2.
Gjurma e ndërtesës ka një sipërfaqe prej 108 m2.
Prona ndodhet pranë rrugës nacionale dhe është e pozicionuar në një nga zonat më panoramike të Qeparoit.
Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie dhe ndodhet në një zonë ku lejohet ndërtimi.

ID e pronës: 13236

Çmimi: 150,000 EUR/TOTAL

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 304 1461.

  • Address Qeparo, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare