SHITET NDERTESË + TRUALL NË LAGJEN “KASTRIOT” FIER.

 • 300.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET NDERTESË + TRUALL NË LAGJEN “KASTRIOT” FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 379 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 103

Description

Shitet ndërtesë+truall në lagjen “Kastriot” Fier.
Lokacioni ku ndodhet prona favorizon facilitete të shumta, pasi është një nga zonat më të preferuara të qytetit.

Sipërfaqa totale e truallit është 379m² ku nga kjo sipërfaqe ndërtesa është 158m².

Ndërtesa është dykatëshe, në të cilën ambientet e brëndshme janë të papërfunduara totalisht.
Kati i parë disponon garazh dhe magazinë.
Orientimi i pronës është veri-perëndim.
Ndërtesa është e rrethuar me dritë edhe diell gjatë gjithë ditës.

Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi i pronës është: 300.000euro/ total (i negociueshëm)

ID e pronës: 11809

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate