SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN 1 MAJ, HIMARË

  • 120.000€
,

Details

  • Price: 120.000€
  • Size: 412 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje

Description

Shitet ndërtesë + truall në lagjen 1 Maj, Himarë. Ndërtesa organizohet në 2 dhoma, sallon, kuzhinë, banjo dhe një dhomë te vogël që shërben si depo.
Çmimi 120000 euro në total.
👉 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 304 1461.

Address

  • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare