Shitet ndërtesë + truall në hyrje të qytetit të Vlorës

  • 2.300.000€
,

Details

  • Price: 2.300.000€
  • Size: 7580 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje

Description

Shitet ndërtesë + truall në hyrje të qytetit të Vlorës. Prona ka sipërfaqe totale prej 7580 m² nga të cilat 1093 m² janë ndërtesë. Objekti ka qenë funksional si fabrikë, dhe mund të përdoret si magazinë, fasoneri etj. Ndërtesa është e pajisur me transformatorë funksional. Objekti
është një mundësi e mirë investimi. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare