SHITET NDËRTESË + TRUALL NË GOLEM, LUSHNJË.

 • 20.281€
, Golem
shitje

SHITET NDËRTESË + TRUALL NË GOLEM, LUSHNJË.

, Golem
 • 20.281€

Details

 • Price: 20.281€
 • Size: 600 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032241

Description

SHITET NDËRTESË + TRUALL NË GOLEM, LUSHNJË.
Sipërfaqja totale është 600 m², ku 500 m² është sipërfaqja truallit dhe 100m² është shtëpia.
Basnesa është e pa përfunduar dhe ndodhet në një zonë të qetë.
Shitet me çmimin prej 20281 Euro/total, i negociushëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032241.

 • Address Golem
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate