SHITET NDËRTESË + TOKË ULLISHTE NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË.

  • 430.000€
,

Details

  • Price: 430.000€
  • Size: 3000 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje

Description

SHITET NDËRTESË + TOKË ULLISHTE NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË.
Toka ka një sipërfaqe prej 3000 m2, në të cilën gjendet edhe një ndërtesë 2-katëshe e papërfunduar.
Sipërfaqja e ndërtesës është 345.4 m2.
Prona është e përshtatshme për çdo lloj biznesi pasi ndodhet pranë rrugës nacionale dhe ofron një pamje fantastike nga deti.
Çmimi: 430.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355693041461.

Address

  • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare