Shitet Ndertese, Shkozet Durres

 • 3.000.000€
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet Ndertese, Shkozet Durres

, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 3.000.000€

Details

 • Price: 3.000.000€
 • Size: 600 m²
 • Type: ambjent biznesi, dyqan, zyre
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet Ndertese, Shkozet Durres
Ndertesa eshte 5 kateshe dhe me siperfaqe 600m2
Ne rruge kryesore
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme
Cmimi: 3 000 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona