Shitet, Ndërtesë, Fresku, Tiranë. 350,000 € ID: OPP+22144

 • 350.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 1000 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697015473

Features

Description

Shitet, Ndërtesë, Fresku, Rruga e Dajtit.
• Sipërfaqe toke 1000 m2
• Sipërfaqe trualli 500 m2
• Sipërfaqe ndërtimi 222 m2
• 2 Kate ndërtimi.
• Orientim veri-jug-lindje-perëndim.
• Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi duke përfshirë : hotel, kompleks, shkollë, ambjente të tjera biznesi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home ALPHA

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home ALPHA
 • Future Home ALPHA