SHITET NDËRTESË 4-KATËSHE + TRUALL NË LAGJJEN KONGRESI PËRMETIT, FIER

  • 310.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET NDËRTESË 4-KATËSHE + TRUALL NË LAGJJEN KONGRESI PËRMETIT, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 310.000€

Details

  • Price: 310.000€
  • Size: 282 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Shitet ndërtesë + truall në lagjjen “Kongresi Përmetit”, Fier.
Ka një sipërfaqje totale trualli prej 282.9 m² nga të cilat 107.9 m² janë ndërtesë.
Ndërtesa është 4-katëshe ku kati i parë është ambjent biznesi i organizuar në një dhomë të bollshme dhe 1 tualet, ambjenti është i përshtatshëm për ç’do lloj biznesi.
Kati i dytë dhe i tretë janë të organizuar në sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Të dy katet janë të pa përfunduara.
Kati i katërt është 3+1 dhe i organizuar në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Shitet me një çmim prej 310 000 €/total (i negociueshëm).
Është një mundësi shumë e mirë investimi pasi ndodhet në rrugë kryesore, në pedonale.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ndertese-4-kateshe-truall-ne-lagjjen-kongresi-permetit-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate