SHITET NDËRTESE 4- KATËSHE NË RRUGËN `VELEDIN KOLLOZI ` VLORE

 • 620.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET NDËRTESE 4- KATËSHE NË RRUGËN `VELEDIN KOLLOZI ` VLORE

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 620.000€

Details

 • Price: 620.000€
 • Size: 700 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 70 66 661

Description

SHITET NDËRTES 4-KATËSHE NË RRUGËN `VELEDIN KOLLOZI`VLORË.

Sipërfaqja e ndërtesës : 700 m2
Dokumentacion i rregullt hipotekor

kati i parë është ambjent biznesi me një sipërfaqe prej 252.45 m2 , aktualisht i dhën me qera.
kati i dytë është ambjent biznesi me sipërfaqe 146.62 m2 aktualisht i dhën me qera.
kati i tretë dhe i katërt janë të organizuar në : sallon + kuzhinë ,2 dhoma gjumi ,1 verand ,1tualet .

 

Çmimi 620.000 Euro.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate