Shitet ndertese 2 kateshe ne Kamez

 • 121.170€
Rruga Skënderbeu, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania

Shitet ndertese 2 kateshe ne Kamez

Rruga Skënderbeu, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 121.170€

Details

 • Property ID: 31007
 • Price: 121.170€
 • Property Size: 197 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokal bar-kafe, shtepi
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355694020077

Description

Shitet ndërtesë 2 katëshe pranë rrugës e cila lidh Kamzën me Laknasin (dhe Rinasin).
Secili kat ka një sipërfaqe prej 98.7 m², ku kati përdhe është i organizuar si lokal me hapësirë të bollshme, me banak dhe një kuzhinë.
Ndërsa kati i parë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon te përbashkët me kuzhinen, koridor dhe 2 tualete.
Banesa është tërësisht e mobiluar.
Cmimi 15’000’000 ALL.

Për më shumë informacion na kontaktoni!

 • Address Rruga Skënderbeu, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Compare listings

Compare
Mariglen RE/MAX DIAMOND
 • Mariglen RE/MAX DIAMOND