SHITET NDËRTESA 2-KATËSHE NË JONUFER, VLORË.

  • 320.000€
,

Details

  • Price: 320.000€
  • Size: 260 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje

Description

SHITET NDËRTESA 2-KATËSHE NË JONUFER, VLORË.

Prona ka sipërfaqe trualli prej 260 m2, dhe ndërtes 102 m2 .

Shtëpia është e strukturuar nga 2 kate ,
Kati i parë është i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhomë ndenje + kuzhinë , 1 tualet, 1 depo .
Kati i 2-të ka një sipërfaqe prej 140 m2.

Shtëpia ndodhet në kodër me një pamje piktoreske nga deti dhe e rrethuar me gjelbërim.

Çmimi është 320.000 Euro/total.

Shitet siç është.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare