SHITET MINIMARKET NE BLLOK

  • 250.000€
, Rruga Ismail Qemali, Blloku
shitje

SHITET MINIMARKET NE BLLOK

, Rruga Ismail Qemali, Blloku
  • 250.000€

Details

  • Price: 250.000€
  • Size: 120 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet minimarket ne Bllok ne rrugen Ismail Qemali. Minimarketi ndodhet ne katin 0 dhe ka nje hapsire prej 120 m2.

Zona ne te cilen zhvillon aktivitetin si minimarket eshte nje nga zonat me te populluara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Prona disponon te gjithe dokumentacionin hipotekor. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500

  • Address Rruga Ismail Qemali, Blloku
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate