SHITET MBI KOMUNEN E PARISIT.. SUPER APARTAMENT 2+1…!!

 • 159.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Mbi Komunen e Parisit
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Mbi Komunen e Parisit
 • 159.000€

Details

 • Price: 159.000€
 • Size: 230 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 110 m2 dhe 120 m2 verande…!! ME HIPOTEKE…!!
Apartamenti ndodhet te leonora ne kodren e dielit, mbi komunen e parisit, me super pamje, me punime ekstra, super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire, me te gjitha fasilitetet e mundshem per nje jetese te mire larg zhurmave ne ajer te paster. Apartamenti eshte i kompletuar totalisht me nje mobilim bashkekohor, me kaldaje dhe ngrohje djellore.
SHITET PER NJE CMIM 159,000 EURO + 2 GARAZHDE ME VLERE 26,000 EURO..!!
CMIMI I PA DISKUTUESHEM..!!
Vetem per klientet qe njohin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Mbi Komunen e Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger