Shitet magazine tek rruga Siri Kodra.

  • 1.000.000€
, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet magazine tek rruga Siri Kodra.

, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 1.000.000€

Details

  • Price: 1.000.000€
  • Size: 570 m²
  • Bathrooms: 2
  • Type: magazine
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355686511111

Features

Description

Shitet magazine tek rruga Siri Kodra.
Magazina është e pozicionuar në katin 0 dhe disponon 2 kate ndertim, siperfaqe totale ndertimi 570 m2.
Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Aktualisht funksionon si fasoneri.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni 
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
  • Immo Albania