SHITET MAGAZINE TE 21 DHJETORI ID-974

 • 163.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET MAGAZINE TE 21 DHJETORI ID-974

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 163.000€

Details

 • Price: 163.000€
 • Size: 203 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET MAGAZINE TE 21 DHJETORI ID-974

Shitet ambient biznesi, magazine te 21 Dhjetori. Magazina, ndodhet ne katin -1, ka nje siperfaqe prej 202.7 m2, hapesira e magazines eshte e bollshme. Ambienti eshte i mirembajtur, ka sistem ajrimi dhe nje tualet.  Magazina ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

SHITET MAGAZINE TE 21 DHJETORI

 • Address 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate