SHITET MAGAZINË OSE KATI NËN TOKË PRANË SHKOLLËS “A.Z.ÇAJUPI”, TIRANË

  • 100.000€
, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET MAGAZINË OSE KATI NËN TOKË PRANË SHKOLLËS “A.Z.ÇAJUPI”, TIRANË

, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 100.000€

Details

  • Price: 100.000€
  • Size: 200 m²
  • Type: magazine
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 60 50 092

Description

Shitet magazinë ose kati nën tokë pranë shkollës “A.Z.Çajupi”, Tiranë.
Ka një vendodhje në një pallati të ri momentalisht në një nga zonat më të vjetra të Tiranës dhe më të kërkuara.
Ky kat gjithashtu ka edhe nje akses të veçantë të një zyre në katin e parë të dyqaneve ku ky ambient mund të përdoret si zyrë.
Çmimi i të dyja këtyre akseseve është 100 000 euro/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-magazine-ose-kati-nen-tooke-prane-shkolles-a-z-cajupi-tirane/

  • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate