Shitet Magazine ne Shkozet, Durres

  • 150.000€
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet Magazine ne Shkozet, Durres

, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 1366 m²
  • Type: magazine, truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 067 38 66 666

Features

Description

Shitet Magazine ne Shkozet, Durres
Magazina eshte me siperfaqe 411 m2 dhe 1366 m2 Truall
Cmimi: 150 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
  • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
  • Invest Prona