Shitet Magazine ne Prush afer Vaqarit TIRANE

 • 270.000€
Fshati Prush, afer Vaqarrit
shitje

Shitet Magazine ne Prush afer Vaqarit TIRANE

Fshati Prush, afer Vaqarrit
 • 270.000€

Details

 • Property ID: 22279
 • Price: 270.000€
 • Property Size: 600 m²
 • Property Type: magazine
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 68 40 44 520

Description

Shitet Magazine ne Vaqarr
Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 2500 m2, dhe siperfaqja e magazines eshte 600 m2 (h=5m). Magazina ndodhet ne nje vend e zone industriale, ne rruge te asfaltuara. Ajo mund te perdoret si magazine, rrobaqepsi, per ambiente sherbimi, prodhimi etj. Magazina i ka te gjitha dokumentacionet e nevojshme. Shitet per nje cmim teper te leverdisshem, per vetem 270.000 euro.

 • Address Fshati Prush, afer Vaqarrit
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare