SHITET MAGAZINE NE MAMINAS AFER AUTOSTRADES TIRANE-DURRES

 • 450.000€
11 Vore, Vore, Zona indistruale, Maminas, Bashkia Vorë.
shitje

SHITET MAGAZINE NE MAMINAS AFER AUTOSTRADES TIRANE-DURRES

11 Vore, Vore, Zona indistruale, Maminas, Bashkia Vorë.
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 1350 m²
 • Type: magazine
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet magazine afer autostrades. Siperfaqja e magazines eshte 1350 m2 dhe lartesia eshte 7 m, plus ka edhe rrugen private me hyrje 200 m dhe gjeresi 6 m. Brenda magazines ka nje shtepi prej 200m2, dhe puse uje te pijshem. Magazina ka sistem 3 fazoresh te energjise dhe instalime elektrike me cilesi te larte, ka sistem kamerash te lidhura me sistemin e kontrrollit ne menyre elektronike nga telefoni. Magazina eshte e rivlersuar me cmimin  500,000 euro.     Cmimi i shitjes eshte 450,000 euro.

 • Siperfaqja: 1350 m2
 • Tipi I Prones: Ambjent Biznesi ( Magazin)
 • Qyteti: Tirane ( Vore)
 • Zona:  Maminas

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com
Tel: 00355 684044520

 • Address Vore, Zona indistruale, Maminas, Bashkia Vorë.
 • City Tirane
 • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare